16 лютого День єднання

У День єднання Державний Прапор було піднято у закладі і виконано Державний Гімн. Цей день став для всіх українців символом стійкості на тлі зростання загрози нападу агрессора. Ми єдині, а значить - ми сильні!/Files/images/IMG_20220216_094707.jpg /Files/images/IMG_20220216_094154.jpg /Files/images/IMG_20220216_101504.jpg /Files/images/IMG_20220216_101337.jpg

Акція "Папероїд врятує світ"

Учні початкових класів прийняли участь у акції "Папероїд врятує світ". Падемізавр (таке ім"я дали йому діти) - фантастична істота, що "харчується" папером. Акція спрямована на те, щоб діти навчилися сортувати сміття і берегти довкілля.


/Files/images/IMG_20211203_111553.jpg /Files/images/IMG_20211203_111135.jpg

Відеоролик " Ми - проти насилля"

wym-1638528905561

"16 днів проти насилля"

Учні Чорнорізького ЗСО долучилися до проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля". Кожен учасник в підтримку акції залишив відбиток власної долоні. Старшокласники прочитали лекції з приводу створення простору вільного від насильства, також діти намалювали тематичні малюнки./Files/images/IMG_20211020_124852.jpg /Files/images/IMG_20211023_111308.jpg

Акція Всесвітній день прибирання

Під гаслом "Побачив? Прибери" 20 вересня 2021року учні 6 класу Чорнорізького ЗСО вийшли на прибирання довкілля. Метою акції стало не просто очищення території від твердих відходів, а й змінення ставлення у підростаючого покоління до цієї глобальної проблеми.

/Files/images/IMG_20210923_130431.jpg

Чорнорізький ЗСО за здоровий спосіб життя!

З 13 по 18 вересня поточного року у Чорнорізькому ЗСО пройшов Олімпійський тиждень, приурочений до Дня фізичної культури та спорту. Всеукраїнський Олімпійський урок був спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя і розвиток Олімпійського руху в україні. протягом тижня діти ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор, олімпійськими видами спорту і кожен ранок розпочинали з активної руханки. Завершився тиждень видовищними змаганнями на стадіоні.

/Files/images/olmpyskiy_urok/IMG_20210915_130005.jpg /Files/images/olmpyskiy_urok/IMG_20210915_135530.jpg /Files/images/olmpyskiy_urok/IMG_20210915_134005.jpg /Files/images/olmpyskiy_urok/IMG_20210915_130248.jpg /Files/images/olmpyskiy_urok/IMG_20210915_130236.jpg /Files/images/olmpyskiy_urok/IMG_20210915_133312.jpg /Files/images/olmpyskiy_urok/IMG_20210915_132840.jpg

День вишиванки

У Чорнорізькому ЗСО до святкування Дня вишиванки долучилися не тільки дівчата, а й хлопці. У програмі заходу були як розважальні заходи (дефіле у вишиванках, українознавчі конкурси), так і пізнавальні елементи (з цікавістю переглянули фільм про вишивку і вишиванку). Журі одноголосно присудило першість Панченко Софії. А закінчилось свято фотосесію.


Робота табору з денним перебуванням "Барвінок" при Чорнорізькому ЗСО І-ІІ ступенів


/Files/images/IMG_20190527_115254.jpg


9 листопада у Чорнорізькому ЗСО відбулися заходи, приурочені до Дня української писемності. Учні 6-7 класів прослухали інформацію про витоки і зародження писемності у Київській Русі, легендарну постать Нестора Літописця. Проведені конкурси (конкурс читців, конкурс знавців українських народних пісень, конкурс умільців у розгадуванні загадок) переконали учасників у тому, що наша мова мелодійна, милозвучна, багата, багатофункціональна, тому ми можимо і мусимо її вивчати.


Старшокласники та частина вчителів узяли участь у написанні диктанту національної єдності.


/Files/images/IMG_8771.JPG


ДЖУРА 2018

Перемога в «Джурі – 2017» стала для учасників рою «Чайка» Чорнорізького ЗСО І-ІІ ступенів початком підготовки до взяття нової вершини – «Джури - 2018». Підбадьорені та вмотивовані перемогою, «чаєнята» не могли собі дозволити результат гірший, ніж торік, тому ще на початку 2017-2018 навчального року були визначені напрями підготовчої роботи та відповідальні за них. Найбільш тривалий у часі етап - «Добре діло».Роївці вирішили зосередитися на екологічному напрямку – взяти опіку над птахами. Координували цей процес Ксенія Петрівна Степанець та Лариса Анатоліївна Мисник. Впродовж усього навчального року роївці після уроків затримувались в шкільній майстерні – під керівництвом вчителя трудового навчання Шведа Євгена Володимировича – виготовляли годівниці, шпаківні.Їх вистачило не тільки на те, щоб забезпечити «шкільних птахів», а шпаківні шкільного виробництва з’явилися і на багатьох лісових ділянках. Більшість учасників рою – випускники, тому посаджені ними біля школи дерева, довго слугуватимуть доброю згадкою про них, даруючи приємну прохолоду в літню спеку. А якою цікавістю світилися очі молодших школярів, коли роївці вчили їх виготовляти фігурки птахів з підручних матеріалів!
Роївці слідували мудрій пораді Сент-Екзюпері: «Прибрався сам – ретельно прибери свою планету», тому чистота в приміщенні школи і на величенькій території довкола неї – предмет їхньої турботи. Старання роївців з виконання домашнього завдання «Добре діло» виявилися не марними – вони посіли І місце.
Але найкраще «чаєнятам» вдавалися ті етапи, де треба виявляти силу, наполегливість, кмітливість, волю до перемоги, організованість – «Перетягування линви», «Штовхання гирі», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Пластун», «Рятівник».
У штовханні гирі не було рівних Крепсу Олексію та Дюбенку Костянтину: 173 та 154 штовхань відповідно. Взагалі для роївців-хлопців заняття з гирею, штангою, на турніку – неодмінний атрибут щоденного життя. Дослухаючись до настанов і добрих порад вчителя фізкультури Шведа Євгена Володимировича та класного керівника Дюбенка Миколи Володимировича,заняття фізкультурою хлопці зробили одним зі своїх улюблених занять. Саме воно відволікає їх і від згубних звичок – вживання алкоголю та тютюну.
Аналогічно у стрільбі Дюбенок Дарина заткнула за пояс не тільки дівчат, а й хлопців з молодшої вікової групи: 24 з 30.
А щодо того, що наші козаки нікому не поступляться в перетягуванні линви, ніхто й не сумнівався. Хіба ж можуть такі Геракли-красені, викохані на чорнорізьких хлібах, поступитися будь-кому у силі та спритності. Як результат: диплом для всієї команди.
Тести з медицини в номінації «Рятівник» пройшли успішно, практичні завдання також, тому в критичній ситуації не розгубляться і прийдуть на допомогу. Цьому сприяли позакласні заняття з надання першої долікарської допомоги з вчителями Дюбенок Наталією Яковлівною ти Мисник Ларисою Анатоліївною.
Ось так, крок за кроком, члени рою «Чайка» прийшли до перемоги, бажаної і заслуженої. Як жаль, що ці діти йдуть з нашої школи, залишаючи в рідному гнізді перехідний кубок «Джури», який будуть «відвойовувати» вже наші молодші учні.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

/Files/images/загружено.jpg 15 березня 2018 року у школі відбувся Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», в якому взяли участь 13 учнів, які поціновують математику і вважають її Царицею наук. Приємно відзначити активність наймолодших учасників - учнів 3 класу (80%), учнів 2 класу (50%), 5 класу (50%), 6 класу (40%), 7 класу (40%).

Галерея "«Кенгуру 2018»"


Галерея "Тиждень ОБЖ"


9 листопада – День української мови та писемності

9 листопада 2017 року в школі вчителем української мови та літератури Дюбенок Н.Я. проведена святкова лінійка до Дня української мови та писемності. В коридорі школи оформлена виставка книг українських авторів, словники, ілюстрації з «Повісті минулих літ», кетяги калини, вишивані рушники. Ведучі розповіли учням, що це державне свято, яке встановлене 9 листопада 1997 року Указом Президента України. За православним календарем у цей день вшановують памʼять преподобного Нестора Літописця, а дослідники вважають, що українська писемна мова починається з Нестора. Діти розказували вірші, співали українські пісні, змагалися у конкурсах на знання прислівʼїв та приказок. Конкурс скоромовок викликав зацікавленість в учнів початкової школи.

О 12.30 учні 9 класу та вчителі писали радіодиктант Національної єдності.


Галерея "День української мови та писемності"


Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва. Це свято дуже важливе для нашого народу, адже козацтво відігравало вирішальну роль у становленні нашої держави.

Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією, перекази про звитяжні вчинки предків передаються із покоління в покоління.

Для святкування Дня українського козацтва не випадково обрано День святої Покрови, бо вона здавна була покровителькою козаків.

13 жовтня, напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України, ми провели Козацький квест «Пропала булава»

МЕТА КВЕСТУ:

- виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, виховання в дітей інтересу до української народної спадщини, зокрема до історії козацтва;

- систематизація та узагальнення знань, отриманих на уроках історії, української літератури;

- формування в учнів високих морально-психологічних якостей - рішучості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, навичок працювати у команді, згуртованості в учнівських колективах;

- організація змістовного дозвілля учнів.


Галерея "Козацький квест «Пропала булава»"


100-річчя революції

У 6 класі (класний керівник Швед Є.В.) була проведена інформаційна п’ятихвилинка з історії Української революції 1917-1921 років. Вчитель зупинився на подіях 17 березня 1917 року, коли було утворено Українську Центральну Раду і обрано Михайла Грушевського головою цього представницького органу. Шестикласники познайомились з хронологією події сторічної давності з ілюстрованого довідника школяра. Підсумком заняття було проведення вікторини.

/Files/images/IMG_2134.JPG


Заходи до Дня пам’яті Героїв Крут

З метоюформування громадянської життєвої позиції, усвідомлення себе патріотом і громадянином України в Чорнорізькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися заходи, присвячені відзначенню річниці Дня пам’яті Героїв Крут.

24.01.2017 проведений урок пам’яті «Крути – за славу і честь України» для учнів 6 класу (класний керівник Швед Є.В.), на якому вчитель ознайомив дітей з історичною ситуацію в Україні з 7 листопада 1917 р. до середини січня 2018 р. Далі шестикласники переглянули презентацію «Бій під Крутами» та документальний фільм «Герої України. Крути. Перша незалежність».

У 8 класі ( кл.керівник Дюбенок М.В.) була проведена виховна година «Крути: найбільше важить слово правди», де вчитель розповів про історичну ситуацію в Україні з 7 листопада 1917 р. до середини січня 2018 р., дав характеристику кількісного та якісного складу військ двох воюючих сторін української Центральної Ради та російсько- більшовицьких військ. Далі вчитель розповів про бій під Крутами 29 січня 1918р., про розправу більшовиків над 28 полоненими українськими студентами.

Учні читали вірші Олексія Тичка ,,Бій під Крутами”, Інни Багрійчук ,,Дзвін із Крутів”. В кінці заходу учні та вчитель обмінялись думками, почуттями і міркуваннями.


До Дня Соборності України серед учнів початкових класів були проведені такі заходи:

1. Конкурс малюнків «Діти єднають Україну»

2. Бесіда на тему «Це моя Україна».


21.12.2016 р. у школі була організована виставка-конкурс Новорічно-Різдвяних вітальних листівок та композицій, яка передувала районній благодійній акції «Ялинка Миру».

Учні підготували стилізовані ялинки, новорічні композиції, листівки, малюнки для воїнів АТО, які будуть передані до районної Ради старшокласників.

Найактивнішими були учні 2 класу, які стали переможцями.

ІІ місце – 4 клас;

ІІІ місце – 6 клас.


/Files/images/CHarivnij-Den-Mikolaya-v-restorani-Ridna-hata_full.jpg 19 грудня в школі відбулося театралізоване дійство «Всі чекають, виглядають Чудотворця Миколая» за участю Янголів, Ябеди, Чорта. Миколай вручив подарунки для вихованців дитячого садка, які зібрали учні школи під час проведення акції «Подаруй іграшку або книжку». Всі школярі отримали задоволення від солодощів, що люб’язно надала сім’я Шевчиків. «До зустрічі, Святий Миколаю, в наступному році», - радісно вигукнули діти.Галерея "Крим"

Унаслідок анексії Криму та проведення антитерористичної операції на сході України тисячі українців змушені були залишити рідні домівки та оселитися в інших регіонах нашої держави. На підтримку людей, які змушені залишити свій дім, у всьому світі 18 грудня відзначається Міжнародний день мігранта.

Школярі Чорнорізької ЗОШ І-ІІ ступенів підтримали Акцію «Мій Крим», яка проходитиме в області з 18 по 21 грудня 2016 року та активно долучилися до її проведення.

Були виставлені світлини на тему «Мій Крим», на яких було відображено перебування в Криму дітей, наших школярів.

Педагогічний колектив та школярі не залишилися байдужими до долі переселенців з Криму та разом з дітьми підтримати їх.

/Files/images/робочий стол 194.jpg

20 жовтня відбулися батьківські збори.

З 17 по 21 жовтня відбувся тиждень БЖД


Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди214
рейтинг0
відповіді1
перегляди208
рейтинг0
відповіді1
перегляди180
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.